onderwerpen A t/m Z

  1. '
    1. 'Ik neem je mee’: ben jij een sportieve ambassadeur?
  1. A
    1. Aangepast sporten
    2. Aanmelden Paralympische Talentdag
    3. Academie voor Sportkader
    4. Academie voor Sportkader
    5. Accountmanagement
    6. Accountmanager
    7. Advies en consultancy
    8. Alcohol en sport
    9. Algemene Vergadering van NOC*NSF
    10. Algemene voorwaarden van NOC*NSF
    11. ANBI status NOC*NSF
    12. Annemarie Verstappen
    13. Anti-doping
    14. Ard Schenk
    15. Arie de Jong
    16. Arie van Vliet
    17. Arnold Vanderlyde
    18. Athlete Services
    19. Atje Keulen-Deelstra
    20. Atletencommissie NOC*NSF
    21. Awards
  1. B
    1. Bart Brentjens
    2. Bart Veldkamp
    3. Beleid van NOC*NSF
    4. Beleidsmedewerkers
    5. Bep van Klaveren
    6. Bernard Leene en Daan van Dijk
    7. Bestuur en directie
    8. Bettine Vriesekoop
    9. Beweegprogramma 'Ik neem je mee'
    10. Bibian Mentel
    11. Bonden en professionals in de sport
  1. C
    1. Campagnes en evenementen
    2. Carry Geijssen
    3. Charles Pahud de Mortanges
    4. Clubbestuurders
    5. Clubkaderontwikkeling
    6. Coach van het Jaar
    7. Coaches en td's
    8. Collectie Olympisch Sporterfgoed
    9. Conny van Bentum
    10. Contact
    11. Coördinatoren en opleiders
    12. Cornelis, Johannes en Frans Hin
  1. D
    1. De overtuiging en missie van NOC*NSF
    2. De partners van NOC*NSF en TeamNL
    3. Dianne de Leeuw
    4. Doorlopende leerlijn
    5. Dorian van Rijsselberghe
    6. Downloads Academie voor Sportkader
    7. Downloads voor topsporters
    8. Duurzaamheid en sport
  1. E
    1. Edith Bosch
    2. Eef Kamerbeek
    3. E-learning 'Verantwoord alcohol schenken'
    4. Elis Ligtlee
    5. Ellen van Langen
    6. Elly van Hulst
    7. Enith Brigitha
    8. Epke Zonderland
    9. Esmee Visser
    10. Estafetteploeg Mexico 1968
    11. Estafettezwemsters Beijing 2008
    12. Estafettezwemsters Berlijn 1936
    13. Esther Vergeer
    14. Europese Spelen
    15. Evenementenbeleid
  1. F
    1. Fanny Blankers-Koen
    2. Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs
    3. Ferry Weertman
    4. Functioneel beheerder Exact applicaties
    5. Functioneel beheerder Microsoft applicaties
  1. G
    1. Game Changer Tokyo 2020 Project
    2. Geertje Wielema
    3. Gekwalificeerde sporters voor de Olympische Spelen van Tokyo 2020
    4. Gekwalificeerde sporters voor de Paralympische Spelen van Tokyo 2020
    5. George van Rossem
    6. Gerard Nijboer
    7. Gerard van Velde
    8. Gerda van der Kade-Koudijs
    9. Gerrit Voorting
    10. Geschiedenis Olympische Zomerspelen
    11. Geven aan Sport
    12. Gezonde sportomgeving
    13. Gianni Romme
    14. Goed Sportbestuur
    15. Gratia Schimmelpennick van der Oye
  1. H
    1. Handboogteam Antwerpen 1920
    2. Henk Timmer
    3. Het olympisch embleem
    4. Hockeymannen Atlanta 1996
    5. Hockeymannen Sydney 2000
    6. Hockeyvrouwen Beijing 2008
    7. Hockeyvrouwen London 2012
    8. Hockeyvrouwen Los Angeles 1984
    9. Holland Acht Athene 2004
    10. Holland Acht Atlanta 1996
    11. Homepage
  1. I
    1. Ids Postma
    2. Ilse Paulis en Maaike Head
    3. Inclusieve sport: sport voor iedereen
    4. Inge de Bruijn
    5. Innovatie
    6. Ireen Wüst
  1. J
    1. Jaarverslag en jaarrekening
    2. Jacco Eltingh en Paul Haarhuis
    3. Jacques van Egmond
    4. Jan Bos
    5. Jan Wienese
    6. Jeroen Dubbeldam
    7. Jeroen Straathof
    8. Jeugd Olympische Spelen en Europees Jeugd Olympisch Festival
    9. Jeugd Olympische Spelen van Lausanne 2020
    10. Jo Dalmolen
    11. Jochem Uytdehaage
    12. Jolanda de Rover
    13. Joop en Berend Carp en Piet Wernink
    14. Joop Zoetemelk
    15. Jorien ter Mors
    16. Jorrit Bergsma
  1. K
    1. Kea Bouman
    2. Kees Verkerk
    3. Kenny van Weeghel
    4. Kjeld Nuis
    5. Ko Willems
  1. L
    1. Ledenlijst NOC*NSF
    2. Ledentallenrapportage
    3. Leo Bosschart
    4. Leo van der Kar Sportfonds
    5. Leo Visser
    6. Leontien van Moorsel
    7. LHBTI acceptatie in de sport
    8. Lien Gisolf
    9. Lobke Berkhout en Marcelien de Koning
    10. Lokaal marktonderzoek
  1. M
    1. Maarten van der Weijden
    2. Maatschappelijke thema's
    3. Margriet Matthijsse
    4. Marit Bouwmeester
    5. Marit van Eupen en Kirsten van der Kolk
    6. Marjorie van de Bunt
    7. Mark Tuitert
    8. Marleen Veldhuis
    9. Marlou van Rhijn
    10. Marti ten Kate
    11. Maurice Peeters
    12. Mia Audina
    13. Michel Mulder
    14. Mirjam de Koning
    15. Monique Knol
    16. Mulder, Bes en Witteveen
  1. N
    1. Nationaal Coach Platform
    2. Nederlandse medaillewinaars zomer EYOF
    3. Nederlandse medaillewinnaars Jeugd Olympische Spelen
    4. Nederlandse medaillewinnaars winter EYOWF
    5. Nederlandse Olympiërs
    6. Nel van Vliet
    7. Nelli Cooman
    8. Nicolien Sauerbreij
    9. Nida Senff
    10. Nieuws
  1. O
    1. Olympic Day
    2. Olympische educatie: TeamNL in de klas
    3. Olympische en Paralympische Spelen
    4. Olympische Spelen van Tokyo 2020
    5. Olympische Zomerspelen
    6. Olympisme
    7. Olympisme
    8. Onderzoek
    9. Onderzoek
    10. Onderzoeksrapportage Zo Sport Nederland
    11. Online dashboards en omgevingen voor sportaanbieders
    12. Ontwikkeling coaches
    13. Onze activiteiten
    14. Onze diensten
    15. Opleidingen en trainingen
    16. Organisatie
    17. Organisatiestructuur
    18. Orhan Delibas
    19. Over NOC*NSF
    20. Overzicht olympische deelnemers
  1. P
    1. Papendal
    2. Paralympische Spelen van Tokyo 2020
    3. Paralympische sporter van het Jaar
    4. Paralympische Sportwijzer
    5. Paralympische Talentdag
    6. Pers
    7. Petra van Staveren
    8. Piet Kleine
    9. Piet Raijmakers
    10. Pieter Gruijters
    11. Pieter van den Hoogenband
    12. Ploegentijdrit Mexico 1968
    13. Ploegentijdrit Tokyo 1964
    14. Privacyverklaring
    15. Programma 21 maart: Startconferentie, Omnisport Apeldoorn
    16. Programma 23 maart: deelsessies, Omnisport Apeldoorn
    17. Programma 24 maart: deelsessies, Omnisport Apeldoorn
    18. Programma 25 maart: deelsessies, Omnisport Apeldoorn
    19. Programma 26 maart: Sport Governance Filmfestival, Lantaren Venster Rotterdam
    20. Programma 27 maart: Sport Governance Filmfestival, Lantaren Venster Rotterdam
    21. Programma Onderzoek
    22. Puck Brouwer
    23. Puck Oversloot
  1. R
    1. Ranomi Kromowidjojo
    2. Regilio Tuur
    3. Rein de Waal
    4. Ria Stalman
    5. Ria Visser
    6. Rie Beisenherz
    7. Rie Mastenbroek
    8. Ruiterequipe 1924-1928
    9. Ruiterequipe 1992
  1. S
    1. Sanne Wevers
    2. Sharon van Rouwendaal
    3. Siem Heiden en Willem Kos
    4. Sjoukje Dijkstra
    5. Smulders, Hooijkaas en Van der Velden
    6. Sport in Nederland
    7. Sportakkoord: hoe positioneer je jezelf als sportbond?
    8. Sportakkoord: Sport verenigt Nederland
    9. Sportakkoord: supportdesk, communcatiepakket en Q&A
    10. Sportbondenmonitor
    11. Sportdeelname
    12. Sportdeelname Index
    13. Sporterfgoed
    14. Sportgala
    15. Sportgala 2019
    16. Sportkadermonitor
    17. Sportman van het Jaar
    18. Sportonderzoek: monitoren in opdracht van NOC*NSF
    19. Sportploeg van het Jaar
    20. Sportprijzen
    21. Sportvrouw van het Jaar
    22. Sprekers plenaire sessie Week van Goed Sportbestuur
    23. Sprekers plenaire sessie Week van Goed Sportbestuur
    24. Stefan Groothuis
    25. Stephan van den Berg
    26. Stien Baas-Kaiser
    27. Stipendium
    28. Subidentiteiten
    29. Suzanne Schulting
    30. Sven Kramer
  1. T
    1. Talentdag TeamNL
    2. Talentontwikkeling
    3. TeamNL | Voorzieningen en advies voor sporters
    4. TeamNL Experts
    5. TeamNL Experts: Onderzoek & Innovatie
    6. TeamNL Experts: Prestatiegedrag
    7. TeamNL Experts: Strength & Conditioning
    8. TeamNL Experts: Technologie
    9. TeamNL Experts: Voeding
    10. Tokyo 2020: kwalificatie-eisen olympisch
    11. Tokyo 2020: kwalificatie-eisen paralympisch
    12. Tollien Schuurman
    13. Top 10 doelstelling
    14. Topsport
    15. Topsportdisciplines
    16. Topsportinfrastructuur
    17. Topsportklimaatmeting NOC*NSF
    18. Topsportprogramma's: erkennen, focussen en financieren
    19. Topsportstatus
    20. Touwtrekploeg Antwerpen 1920
    21. Trainers en coaches
    22. Transitie in de sport
  1. U
    1. Uitvoeren overheidprogramma's
    2. Uitzendingen teams naar Spelen
  1. V
    1. Vacatures
    2. Veilige sport
    3. Verdeling van topsportgelden
    4. Verkiezingsprocedure
    5. Voetballers Stockholm 1912
    6. VOG aanvragen
    7. Volleybalmannen Atlanta 1996
    8. Voor bonden
    9. Voor topsporters
  1. W
    1. Wat betekent duurzaamheid voor de sportvereniging?
    2. Waterpolosters Beijing 2008
    3. Week van Goed Sportbestuur
    4. Werken bij NOC*NSF
    5. Willem Winkelman
    6. Willy den Ouden
    7. Willy Rösingh en Teun Beijnen
    8. Wim Ruska
    9. World Beach Games
  1. X
    1. Xenia Stad-De Jong
  1. Y
    1. Young Talent Award
    2. Yvonne van Gennip
  1. Z
    1. Zo sport Nederland
    2. Zus Braun