Het kabinet heeft tijdens de persconferentie op dinsdag 17 december jl. kenbaar gemaakt dat een aantal topcompetities mogen worden voortgezet. Dit betreft de onderstaande sporten en accommodaties. De lijst wordt regelmatig aangevuld.

Aalsmeer

Bloemhof
Topcompetitieclub: Green Park/Handbal Aalsmeer

The Beach
Topcompetitieclub: beachvolleyballers Eredivisie (volleybal)     

Almere

Sportcomplex Raggers
Topcompetitieclub: BV Almere (badminton)

Sporthal Europazaal
Topcompetitieclub: Almere Sailors (basketbal)

Sporthal Almere Haven
Topcompetitieclub: Almere Sailors (basketbal)

Sporthal Waterwijk
Topcompetitieclub: Almere Sailors (basketbal)

Sportpark 'Klein Brandt'
Topcompetitieclub: Almere H1 (hockey)

Squash Almere
Topcompetitieclub: Squash Almere (squash)

Stedenwijk
Topcompetitieclub: Havas (handbal)

Topsportcentrum Almere
Topcompetitieclub: Almere H1 (hockey)

Topsporthal Almere
Topcompetitieclub: Almere Sailors (basketbal)

Alphen aan den Rijn

Zwembad Aquarijn
Topcompetitieclub: AZC (waterpolo)

Amersfoort

Juliana van Stolberghal
Topcompetitieclub: BC Amersfoort (badminton)

Sportcomplex Amerena
Topcompetitieclub: ZPC Amersfoort (waterpolo)

Sportpark De Bokkeduinen
Topcompetitieclub: RC Eemland (rugby)

XLLease Park Dorrestein
Topcompetitieclub: Quick Amersfoort (honkbal, softbal)

Amstelveen

Amsterdamse Bos
Topcompetitieclub: Amsterdam H1 & D1, Hurley H1&D1, Pinoké H1&D1 (hockey)

Reigers Hockeydome
Topcompetitieclub: Pinoké H1&D1 (hockey)

Sportpark Sportlaan West
Topcompetitieclub: Amstelveense RC, All Blues Dames (rugby)

Wagener Stadion
Topcompetitieclub: Amsterdam H1 & D1 (hockey)

Amsterdam

Blauw-Withal
Topcompetitieclub: Blauw-Wit (A) (korfbal)

Elzenhagen
Topcompetitieclub: VOC (handbal)

Frans Otten Stadion
Topcompetitieclub: Frans Otten Stadion (squash)

Friendship Sports Centre
Topcompetitieclub: Only Friends (basketbal)

Loek Loevendie Ballpark
Topcompetitieclub: Amsterdam Pirates (honkbal, softbal)

Sporthallen Zuid
Topcompetitieclub: Apollo Amsterdam (basketbal)

Sportpark de Eendracht
Topcompetitieclub: SRV Ascrum, AAC Dames (rugby)

Apeldoorn

Omnisport Apeldoorn
Topcompetitieclub: Stichting Topvolleybal Dynamo (volleybal)

Arnhem

Rijkerswoerd
Topcompetitieclub: DFS Arnhem/ Huissen HV (handbal)

Sportcentrum Papendal
Topcompetitieclub: Talentteam Papendal DS1 en HS1 (volleybal)

Valkenhuizen
Topcompetitieclub: Oost-Arnhem (korfbal)

Barendrecht

De Driesprong
Topcompetitieclub: 4Consult/Binnenland (basketbal)

Inge de Bruijn zwembad
Topcompetitieclub: ZPB H&L Productions (waterpolo)

Barneveld

De Meerwaarde
Topcompetitieclub: Stichting Topvolleybal Barneveld (volleybal)

Beek

De Haamen
Topcompetitieclub: BFC (handbal)

Berkelland

t Timpke
Topcompetitieclub: Schuurman BZC (waterpolo)

Bloemendaal/ Amsterdam

Sportpark Aelbertsbergweg
Topcompetitieclub: Bloemendaal H1&D1 (hockey)

Sportschool David Lloyd
Topcompetitieclub: Bloemendaal H1&D1 (hockey)

Borne

de Veste
Topcompetitieclub: Apollo 8 (volleybal)

Sporthal 't Wooldrik
Topcompetitieclub: Borhave (handbal)

Bussum

Rob Hoffmann Vallei
Topcompetitieclub: HCAW (honkbal, softbal)

Capelle aan den IJssel

Aquapelle Alkenlaan
Topcompetitieclub: KCC/CK Kozijnen (korfbal)

Oostgaarde
Topcompetitieclub: ComputerPlan VCN HS 1, Laudame Financials VCN DS 1 (volleybal)

Castricum

Sportpark Wouterland
Topcompetitieclub: Castricumse RC (rugby)

De Bilt

Sportpark Kees Boekelaan
Topcompetitieclub: SCHC D1 (hockey)

Delft

Fortuna-hal
Topcompetitieclub: Fortuna/Delta Logistiek (korfbal)

Sportpark Biesland
Topcompetitieclub: RC Delft Dames (rugby)

Den Bosch

Maaspoort
Topcompetitieclub: Heroes Den Bosch (basketbal)

Oosterplas
Topcompetitieclub: Den Bosch H1&D1 (hockey)

RC the Dukes
Topcompetitieclub: RC the Dukes (rugby)

Den Haag

Boswijk sporthal
Topcompetitieclub: WHC-Hercules (handbal)

De Uithof
Topcompetitieclub: Hijs Hokij Den Haag (ijshockey)

Haagsche RC
Topcompetitieclub: Haagsche RC (rugby)

Hellashal
Topcompetitieclub: Hellas (handbal)

Houtrust den Haag
Topcompetitieclub: Houtrust Den Haag (squash)

Johan de Witt Scholengroep
Topcompetitieclub: The Hague Royals (basketbal)

Loosduinen
Topcompetitieclub: WHC-Hercules (handbal)

Sportcampus Zuiderpark
Topcompetitieclub: The Hague Royals (basketbal), beachvolleyballers Eredivisie (volleybal)

Sportcentrum Mariahoeve
Topcompetitieclub: BC Drop Shot (badminton)

Sportcomplex Groenendaal
Topcompetitieclub: Klein Zwitserland H1 (hockey)

Sporthal Hogeveld
Topcompetitieclub: BC DKC (badminton)

Sportpark 'HCKZ'
Topcompetitieclub: hdm D1 (hockey)

Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin
Topcompetitieclub: Storks (honkbal, softbal)

Zwembad het Hofbad
Topcompetitieclub: Waterpolo Den Haag (waterpolo)

Den Helder

Sporthal De Brug
Topcompetitieclub: Dozy BV Den Helder (basketbal)

Sporthal Sportlaan
Topcompetitieclub: Den Helder Suns, Dozy BV Den Helder (basketbal)

Dinkelland

Sporthal 't Hoge Vonder
Topcompetitieclub: DSVD (handbal)

Doetinchem

Topsporthal Achterhoek
Topcompetitieclub: Stichting ORION Topvolleybal Doetinchem (volleybal)

Echt Susteren

Albertzaal
Topcompetitieclub: Roosterse BC (badminton)

Edam-Volendam

Opperdam
Topcompetitieclub: Volendam (handbal)

Ede

DVO-hal
Topcompetitieclub: DVO/Accountor (korfbal)

Squash Ede
Topcompetitieclub: Squash Ede (squash)

Van der Knaaphal
Topcompetitieclub: Stichting Topsport Arnhem Promotie Talentteam Papendal HS&DS1 (volleybal)

Zwembad de Peppel
Topcompetitieclub: Polar Bears (waterpolo)

Eindhoven

Genneper Parken
Topcompetitieclub: Oranje-Rood H1&D1 (hockey)

Nationaal zwemcentrum de Tongelreep
Topcompetitieclub: PSV (waterpolo)

Squash Time Eindhoven
Topcompetitieclub: Squash Time Eindhoven (squash)

Emmen

Angelslo
Topcompetitieclub: E & O (handbal)

De Eendracht
Topcompetitieclub: Hurry Up (handbal)

Enschede

Sportpark De Kroedkotten
Topcompetitieclub: Tex Town Tigers (honkbal, softbal)

Ermelo

Calluna
Topcompetitieclub: Devedo (basketbal)

Geleen

Glanerbrook
Topcompetitieclub: Smoke Eaters Geleen (ijshockey)

Goirle

De Wissel
Topcompetitieclub: GHV (handbal)

Gooise Meren

RC 't Gooi
Topcompetitieclub: RC 't Gooi (rugby)

Gouda

Groenhovenbad
Topcompetitieclub: Widex GZC Donk (waterpolo)

Groningen

Achterlo
Topcompetitieclub: BC Smashing (badminton)

MartiniPlaza
Topcompetitieclub: Donar Groningen (basketbal), Stichting Topvolleybal Groningen (volleybal)

Scharlakenhof
Topcompetitieclub: Keijser Capital Martini Sparks (basketbal)

Sportpark Esserberg
Topcompetitieclub: RC Groningen (rugby)

Topsportcentrum Alfacollege
Topcompetitieclub: Stichting Topvolleybal Groningen (volleybal)

Haarlem

DEGIRO-hal
Topcompetitieclub: BC Duinwijck (badminton)

Nol Houtkamp Sportpark
Topcompetitieclub: Olympia Haarlem (honkbal, softbal)

Noordersportpark
Topcompetitieclub: Sparks Haarlem (honkbal, softbal)

Pim Mulierstadion
Topcompetitieclub: DSS-Kinheim (honkbal, softbal)

RC Haarlem
Topcompetitieclub: RC Haarlem (rugby)

Spaarnehal
Topcompetitieclub: BC Triple Threat (basketbal)

Van der Aartsportpark (OG)
Topcompetitieclub: Onze Gezellen (honkbal, softbal)

Heerenveen

Thialf
Topcompetitieclub: Heerenveen Flyers (ijshockey)

Heilo

Hockeycomplex HV de Terriers
Topcompetitieclub: Bloemendaal H1&D1 (hockey)

Hellendoorn  

Het Ravijn                        
Topcompetitieclub: Zv het Ravijn (waterpolo)

Hengelo

Hasseleres
Topcompetitieclub: ISV Hengelo (basketbal)

Hilversum

Sportpark Berestein
Topcompetitieclub: RC Hilversum (rugby)

Hollands Kroon

Sporthal 't Zijveld
Topcompetitieclub: VZV (handbal)

Hoofddorp

MeerSquash Hoofddorp
Topcompetitieclub: MeerSquash Hoofddorp (squash)

Sportpark Pioniers
Topcompetitieclub: Hoofddorp Pioniers (honkbal, softbal)

Hoorn

Sporthal Nieuwe Steen
Topcompetitieclub: Hoornse BV (badminton)

Houten

Kruisboog
Topcompetitieclub: Taurus (volleybal)

Sporthal The Dome
Topcompetitieclub: Sportiff Company Grasshoppers (handbal)

Katwijk

Cleyn Duin
Topcompetitieclub: Sportiff Company Grasshoppers (basketbal)

Landsmeer

Indoor Centrum
Topcompetitieclub: Landslake Lions (basketbal)

Laren

Sportpark Eemnesserweg
Topcompetitieclub: Laren D1 (hockey)

Leeuwarden

Sporthal Kalverdijkje
Topcompetitieclub: Aris Leeuwarden (basketbal)

Leiden

RC DIOK
Topcompetitieclub: RC DIOK (Rugby)

Vijf Meibad
Topcompetitieclub: ZVL-1886 Tetteroo (waterpolo)

Vijf Meihal
Topcompetitieclub: Zorg & Zekerheid Leiden (basketbal)

Zwembad de Zijl
Topcompetitieclub: ZVL-1886 Tetteroo (waterpolo)

Lingewaard

Sportcentrum De Schaapskooi
Topcompetitieclub: Yoast United, Lekdetec.nl (basketbal)

Medemblik

Westfrieslandhal/De Bloesem
Topcompetitieclub: SEW (handbal)

Meppel

De Eendracht
Topcompetitieclub: DOS '46 (korfbal)

Middelburg

Sportpark de Sprong
Topcompetitieclub: EZRC Oemoemenoe (rugby)

Moergestel

Stokeind
Topcompetitieclub: Roef! (honkbal, softbal)

Nijmegen

Sportpark de Biezen
Topcompetitieclub: Lady Wasps (rugby)

Triavium
Topcompetitieclub: Nijmegen Devils (ijshockey)

VoCASA-hal
Topcompetitieclub: VoCASA (volleybal)

Oisterwijk

Sportpark de Wolfsputten
Topcompetitieclub: RFC Oisterwijk Oysters (rugby)

Oosterhout NB

Sporthal Arkendonk
Topcompetitieclub: Twins (honkbal, softbal)

Sportpark De Slotbosse Toren
Topcompetitieclub: Twins (honkbal, softbal)

Ootmarsum

De Schalm
Topcompetitieclub: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 (volleybal)

Opsterland

Sportcentrum Kortezwaag
Topcompetitieclub: LDODK/Rinsma Modeplein (korfbal)

Oss

Rusheuvel
Topcompetitieclub: Dynamico (handbal)

Papendrecht

PKC-hal
Topcompetitieclub: PKC/Vertom (korfbal)

Peel en Maas

De Heuf
Topcompetitieclub: Bevo (handbal)

De Korref
Topcompetitieclub: Peelpush (volleybal)

Purmerend

RC Waterland Dames
Topcompetitieclub: RC Waterland Dames (rugby)

Raalte

Tijenraan Sporthal
Topcompetitieclub: Kwiek (R) (handbal)

Ridderkerk

Squash & Biljart Ridderkerk
Topcompetitieclub: Squash Ridderkerk (squash)

Rotterdam

Alexanderhal
Topcompetitieclub: Rotterdam Basketbal, Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball (basketbal)

Neptunus Familiestadion
Topcompetitieclub: Neptunus (honkbal, softbal)

RC the Hookers
Topcompetitieclub: RC the Hookers (rugby)

Recreatiecentrum Zevenkampse Ring
Topcompetitieclub: Rotterdam Basketbal, Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball (basketbal)

Sportpark Hazelaarweg
Topcompetitieclub: Rotterdam H1 (hockey)

Sportpark Kralingseweg
Topcompetitieclub: Victoria D1 (hockey)

Topsportcentrum Rotterdam
Topcompetitieclub: Rotterdam Basketbal, Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball (basketbal), Laudame Financials VCN DS 1 (volleybal)

Victoria Rotterdam
Topcompetitieclub: Victoria Rotterdam (squash)

Wielewaal
Topcompetitieclub: Feyenoord (handbal)

Zwembad Wilgenring
Topcompetitieclub: SVH (waterpolo)

Zwemcentrum Rotterdam
Topcompetitieclub: SVH (waterpolo)

Sint Anthonis

Activiahal
Topcompetitieclub: Stichting FAST (volleybal)

Pica Mare
Topcompetitieclub: Stichting FAST (volleybal)

Sittard-Geleen

Sporthal Glanerbrook
Topcompetitieclub: Lions, Vlug en Lenig (handbal)

Stadssporthal
Topcompetitieclub: Lions (handbal)

Sliedrecht

De Basis
Topcompetitieclub: Sliedrecht Sport HS 1 & DS 1 (volleybal)

Smallingerland

Centre Squash Drachten
Topcompetitieclub: CS Drachten (squash)

Sneek

Sneker Sporthal
Topcompetitieclub: VC Sneek (volleybal)

Teylingen

De Korf
Topcompetitieclub: TOP/LITTA (korfbal)

RC the Bassets
Topcompetitieclub: RC the Bassets Heren & Dames (rugby)

Tilburg

Dongewijk
Topcompetitieclub: Tilburg H1 (hockey)

IJssportcentrum Tilburg
Topcompetitieclub: Tilburg Trappers (ijshockey)

Tubbergen

De Vlaskoel
Topcompetitieclub: Jolly Jumpers (basketbal)

Utrecht

De Krommerijn
Topcompetitieclub: UZSC (waterpolo)

Laan van Maarschalkerweerd
Topcompetitieclub: Kampong H1&D1 (hockey)

Sporthal Hoograven
Topcompetitieclub: Kampong H1&D1 (hockey)

Sporthal Lunetten
Topcompetitieclub: BC Utrecht Cangeroes (basketbal)

Sportpark Rijnvliet
Topcompetitieclub: Utrechtse RC Heren & Dames (rugby)

Sportcentrum Olympus
Topcompetitieclub: RUS (rugby)

Squash Utrecht
Topcompetitieclub: Squash Utrecht (squash)

Utrechtse Heuvelrug

Aardenburg
Topcompetitieclub: Sunrise Medical Braves (basketbal)

Hoenderdaal
Topcompetitieclub: Dalto/Klaverblad Verzekeringen (korfbal)

Venlo

Craneveld
Topcompetitieclub: HandbaL Venlo (Venlo)

Vroomshoop

Sporthal het Punt
Topcompetitieclub: Stichting Topvolleybal Twente (volleybal)

Waalwijk

De Slagen
Topcompetitieclub: Tachos (handbal)

Wassenaar

Roggewoning
Topcompetitieclub: HGC H1&D1 (hockey)

Weert

Sporthal Boshoven
Topcompetitieclub: Basketbal Academie Limburg (basketbal)

Sporthal Het College
Topcompetitieclub: Basketbal Academie Limburg (basketbal)

Westland

Eekhout Hal
Topcompetitieclub: Quintus (handbal)

VELO hal
Topcompetitieclub: Le Credit Sportif Velo (badminton)

Wijchen

Sportcentrum RUG & HG
Topcompetitieclub: GSBC AMOR (handbal)

Wijk bij Duurstede

De Rijnsloot
Topcompetitieclub: Fortissimo (handbal)

Wormerland

Groen-Geelhal
Topcompetitieclub: GG/IJskoud de Beste (korfbal)

Zaanstad

Topsportcentrum De Koog
Topcompetitieclub: KZ/Thermo4U (korfbal)

Zwembad de Crommenije
Topcompetitieclub: zv De Ham (waterpolo)

Zwembad de Slag
Topcompetitieclub: ZV de Zaan (waterpolo)

Zevenhuizen

Swanla
Topcompetitieclub: ZVH (volleybal)

Zoetermeer

Silverdome
Topcompetitieclub: Zoetermeer Panters (ijshockey)

Zwolle

Landstede Sportcentrum
Topcompetitieclub: Landstede Hammers (basketbal), Stichting Regio Zwolle Volleybal (volleybal)

Squash Zwolle
Topcompetitieclub: Squash Zwolle (squash)

Zwembad de Vrolijkheid
Topcompetitieclub: Swol 1894 (waterpolo)