Nederlandse medaillewinnaars Jeugd Olympische Spelen

YOG 2020 Lausanne

Aantal deelnemers: 1872

Nederlandse deelnemers: 15

Nederlandse medailles: 9
Chef de mission: Marianne Timmer

Goud
Langebaanschaatsen, 500m: Isabel Grevelt
Langebaanschaatsen, 1500m: Myrthe de Boer
IJshockey, 3x3 mixed NOC competitie meisjes: Iris van Houten met haar team
Shorttrack, mixed NOC team relay: Diede van Oorschot met haar team

Zilver
IJshockey, 3x3 mixed NOC competitie meisjes: Kimberly Collard met haar team
IJshockey, 3x3 mixed NOC competitie jongens: Dylan Wesseling met zijn team
Snowboarden, slopestyle: Melissa Peperkamp
Shorttrack, 500m: Michelle Velzeboer

Brons
Snowboarden, big air: Melissa Peperkamp

Enzo Kuworge, brons bij het gewichtheffen in Buenos Aires.

YOG 2018 Buenos Aires 2018 

Aantal deelnemers: 4.000

Nederlandse deelnemers: 41
Nederlandse medailles: 8
Chef de mission: Mark Huizinga


Zilver:
Beachvolleybal: Matthew Immers en Yorick de Groot 
Judo, mixed teams: Marin Visser
Paardensport, teamwedsrijd: Rowen van de Mheen 

Brons:
Gewichtheffen,klasse boven 85 kg: Enzo Kuworge
Golf, individuel: Jerry Ji
Inline speed skating: Merijn Scheperkamp
Judo, klasse tot 81kg: Mark van Dijk
Zeilen, Nacra-klasse: Laila van der Meer en Bjarne Bouwer

Schaatser Daan Baks met brons 

YOG 2016 Lillehammer 2016 

Aantal deelnemers: 1100
Nederlandse deelnemers: 13
Nederlandse medailles: 3
Chef de mission: Carl Verheijen


Zilver:
Langebaanschaatsen, mixed NOC teamsprint: Elisa Dul
Shorttrack: mixed NOC aflossing: Tjerk de Boer

Brons:
Langebaanschaatsen, 1.500 meter: Daan Baks

Wielrenner Wiebe Scholten en BMX'er Niek Kimmann

YOG 2014 Nanjing 

Aantal deelnemers: 3800
Nederlandse deelnemers: 41
Nederlandse medailles: 12
Chef de mission: Mark Huizinga


Goud: 
Hippische sport, intercontinentale teamwedstrijd springen: Lisa Nooren
Judo, teamwedstrijd: Lisa Mullenberg 
Zwemmen, 50 meter rugslag: Maaike de Waard

Zilver: 
Basketbal 3x3: meisjesteam: Esther Fokke, Charlotte van Kleef, Fleur Kuijt, Janis Ndiba 
Hockey 5x5, meisjesteam: Karlijn Adank, Elin van Erk, Michelle Fillet, Kyra Fortuin, Maxime Kerstholt, Frédérique Matla, Maijn Veen, Carmen Wijsman, Ginella Zerbo
Zeilen, Byte CII-klasse: Odile van Aanholt
Zwemmen, 200 meter vrije slag: Kyle Stolk,  

Brons:  
Judo, klasse tot 81kg: Frank de Wit 
Taekwondo, klasse tot 63kg: Nabil Ennadiri
Wielrennen, teamwedstrijd jongens: Niek Kimman/Wiebe Scholten 
Windsurfen, BIC Techno-klasse: Lars van Someren
Zwemmen, 50 meter vlinderslag: Mathys Goosen

Schaatsster Sanneke de Neeling met goud

YOG 2012 Innsbruck

Aantal deelnemers: 1060
Nederlandse deelnemers: 17
Nederlandse medailles: 7

Chef de mission: Carl Verheijen

Goud:
Bobslee, tweemansbob: Marije van Huigenbosch en Sanne Dekker
Schaatsen, 3.000 meter: Sanneke de Neeling
Schaatsen, massastart: Sanneke de Neeling
IJshockey, skills challenge: Julie Zwarthoed

Zilver:
Schaatsen, 1.500 meter: Sanneke de Neeling

Brons:
Bobslee, tweemansbob: Kimberley Bos en Mandy Groot
Skiën, supercombinatie: Adriana Jelinkova

De hockeysters met goud

YOG 2010 Singapore

Aantal deelnemers: 3600
Nederlandse deelnemers: 36
Nederlandse medailles: 4
Chef de mission: Ad Roskam

Goud
Hockey, meisjes: Roos Broek, Lara Dell'Anna, Frederique Derx, Saskia van Duivenboden, Jet de Graeff, Juliette van Hattum, Mathilde Hotting, Marloes Keetels, Lisanne de Lange, Liselotte van Mens, Elsie Nix, Floor Ouwerling, Floortje Plokker, Macey de Ruiter, Lisa Scheerlinck, Lieke van Wijk.

Zilver
Handboogschieten, individuele recurve: Rick van den Oever
Zeilen, Byte CII-klasse: Daphne van der Vaart

Brons:
Wielrennen, team: Friso Roscam Abbing (weg), Thijs Zuurbier (mountainbike), Twan van Gendt en Maartje Hereijgers (BMX).