TeamNL Veiling 2025: Bied op unieke items en steun Spieren voor Spieren

8 december 2025
TeamNL Veiling 2025: Bied op unieke items en steun Spieren voor Spieren

Van 8 tot en met 21 december organiseert NOC*NSF voor de derde keer de TeamNL Veiling. Sportliefhebbers kunnen in deze periode bieden op exclusieve items en belevenissen die door TeamNL sporters beschikbaar worden gesteld voor het goede doel. Deze editie gaat de volledige opbrengst naar Spieren voor Spieren, de stichting die zich inzet voor kinderen met een spierziekte.

Vanaf vandaag kan er worden geboden. De veiling is geopend tot maandag 21 december 15.00 uur via MatchWornShirt.

Dat Spieren voor Spieren dit jaar het goede doel is van de TeamNL Veiling, is geen toeval. Spieren voor Spieren is een stichting die is ontstaan vanuit de topsport. Met diezelfde mentaliteit strijden ze voor kinderen met een spierziekte, die elke dag een oneerlijke wedstrijd spelen. Tophockeyster Frédérique Matla is één van de topsportambassadeurs van de stichting.

Samen met TeamNL sporters en bonden is een indrukwekkende collectie samengesteld van gesigneerde en/of gedragen items voor de TeamNL Veiling. Zo kun je bieden op het WK-singlet van de 4x400m-dames (Femke Bol, Lieke Klaver, Eveline Saalberg en Lisanne de Witte), het gouden WK-pak van shorttrackster Xandra Velzeboer, de regenboogtrui van Mathieu van der Poel, een WK-handbal van het Nederlands vrouwenteam en het gouden WK-roeipak van de Holland Acht. 

Exclusieve belevenissen

Ook aan unieke ervaringen is geen gebrek. Er kan onder meer worden geboden op een clinic waarin je écht traint met een TeamNL sporter. Of ontdek rolstoelrugby en ervaar hoe belangrijk communicatie is tijdens een clinic in deze spectaculaire sport. Ook bieden verschillende sportbonden behind-the-scenes ervaringen aan. 

Ambassadeursitem: EK-shirt van Frédérique Matla

Tophockeyster en Spieren voor Spieren-ambassadeur Frédérique Matla stelt een bijzonder item beschikbaar: haar gesigneerde wedstrijdshirt, gedragen tijdens het EK hockey in Mönchengladbach, waar Nederland overtuigend de Europese titel veroverde. Matla draagt de missie van Spieren voor Spieren al jaren een warm hart toe.

 

Voorbeelden uit de veilingcollectie

Wielrennen

  • Gesigneerd EK-shirt van Demi Vollering

3x3 Basketball

  • Gesigneerd wedstrijdshirt van Zoë Slagter, EK 3x3 2025 in Kopenhagen
  • Gesigneerd wedstrijdshirt van Janis Ndiba, gedragen tijdens het WK 3x3 2025
  • Gesigneerde basketbal van international Arvin Slagter.

Synchroonzwemmen

  • Arena x Noortje & Bregje de Brouwer Van Gogh-badpak (limited edition)

Atletiek

  • Gesigneerd shirt van Jessica Schilder
  • Gesigneerd WK-shirt van Joël de Jong
  • Gesigneerd WK-shirt 4x100m

Spieren voor Spieren

Spieren voor Spieren zet zich in voor de 20.000 kinderen in Nederland die leven met een spierziekte. Voor hen is bewegen niet vanzelfsprekend— soms lukt rennen, spelen of zelfs een pen vasthouden niet meer, met ingrijpende gevolgen. Dankzij recent onderzoek weten we dat vroege diagnose en gerichte, verantwoorde beweging de achteruitgang kan vertragen of zelfs stoppen. Daarom is geld voor onderzoek en behandelingen hard nodig.

Tijdens 3FM Serious Request in Den Bosch (18 t/m 24 december) sluiten drie dj’s zich op om zoveel mogelijk geld op te halen voor kinderen met een spierziekte. De TeamNL Veiling sluit daarbij aan, zodat er nog meer aandacht én steun is voor deze kinderen.

Monique Maks, directeur Spieren voor Spieren:

Voor gezonde kinderen is de toekomst een belofte. Voor kinderen met een spierziekte is het een race tegen de klok. Alle steun is keihard nodig. Daarom zijn we trots dat Spieren voor Spieren het goede doel is van de veiling van NOC*NSF. Dit brengt kinderen met een spierziekte weer een stapje verder: richting snelle diagnose, nieuwe en betere behandelingen en de kracht om te blijven bewegen.

MatchWornShirt

Bij MatchWornShirt draait alles om het verbinden van fans met hun sporthelden door het veilen van unieke producten. Bob Zonderwijk, medeoprichter van MatchWornShirt: 

We zijn ontzettend trots dat we samen met TeamNL een bijdrage kunnen leveren aan Spieren voor Spieren
Scherm­Afbeelding 2025 12 08 Om 13.01.02

Deel dit artikel op social media: