Het kabinet heeft tijdens de persconferentie op dinsdag 13 oktober jl. kenbaar gemaakt dat alle voltijds topsport- (S) en opleidingsprogramma’s (S-1) mogen worden voortgezet op de onderstaande aangewezen topsportaccommodaties. Deze uitzonderingsbepaling is opgenomen door het kabinet voor de doelgroep sporters met een A-, HP- of Selectiestatus en sporters die behoren tot Talent TeamNL. In uitzonderlijke gevallen en op voordracht van de sportbond kan hiervan voor een individuele topsporter zonder status worden afgeweken.

De lijst wordt regelmatig aangevuld.

De topsportaccommodaties:

Alkmaar

De Meent
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Sportpaleis Alkmaar
Topsport- en/of opleidingsprogramma: baanwielrennen, langebaanschaatsen, (para)triathlon

Sportpark Viaanse Molen
Topsport- en opleidingsprogramma’s: (para)triathlon

Zwembad Hoornse Vaart
Topsport- en/of opleidingsprogramma: (para)triathlon

Almelo

Topsportcentrum IISPA
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen

Almere

Bonjasky Academy
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

Handboogschutterij Almere
Topsport- en/of opleidingsprogramma: handboogschieten

RV Pampus (Hoge Vaart)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: roeien

Amersfoort

Amerena
Topsport- en/of opleidingsprogramma: parazwemmen

Amstelveen

NTC De Kegel
Topsport- en/of opleidingsprogramma: rolstoeltennis, tennis

OTC De Bosbaan (CTO Amsterdam)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: para-roeien, roeien

Stadion en Sportcomplex AH&BC
Topsport- en/of opleidingsprogramma: hockey dames en heren

VRA Cricket Amsterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: cricket heren

Wagener Stadion
Topsport- en/of opleidingsprogramma: hockey dames en heren

Amsterdam

A.A.S.R. Skøll
topsport en/of opleidingsprogramma: roeien

Amsterdamsche Studenten Roeivereeniging Nereus (Amstel)

topsport en/of opleidingsprogramma: roeien

Jachthaven De Koenen (Nieuwe Meer en Ringvaart)
topsport en/of opleidingsprogramma: roeien

Loek Loevendie Ballpark Amsterdam Pirates (CTO Amsterdam) 
Topsport- en/of opleidingsprogramma: honkbal, softbal

Nationaal Rugby Centrum Amsterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: rugby 15’s dames en heren

Olympisch Stadion
Topsport- en/of opleidingsprogramma: para-atletiek

Roeivereeniging Willem III (Amstel)
topsport en/of opleidingsprogramma: roeien

Sityodtong Muay Thai en Kickboxing
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

Sloterpark Bad (CTO Amsterdam)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zwemmen

Sportcentrum Ookmeer (CTO Amsterdam)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek, basketbal, boccia, honkbal, langebaanschaatsen, para-atletiek, shorttrack, softbal, turnen dames, vechtsporten

Sporthallen Zuid (CTO Amsterdam)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: basketbal 3x3 basketbal dames en heren, boccia, rolstoelrugby

Sport Medisch Centrum Amsterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: hockey mannen en vrouwen

Vos Gym
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

Apeldoorn

Mountainbikeclub Bar-End
Topsport- en/of opleidingsprogramma: mountainbike

Omnisport
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek, baanwielrennen, para-baanwielrennen

Ammerzoden

FCC Ammersoyen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: BMX

Arnhem

CTO Papendal
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek, autoracen, badminton, BMX, boksen, dammen, gewichtheffen, handbal dames, handboogschieten recurve, judo, para-atletiek, parabadminton, paratafeltennis, korfbal, rolstoelbasketbal, schieten (LG/KKG), skeleton, tafeltennis dames, volleybal

Assendelft

Lycurgus Indoorhal        
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek

Breda

Hemmers Gym
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

IJsbaan Breda
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Den Bosch

De Plek (CTO Zuid)        
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen dames en heren

World Skate Center (CTO Zuid) 
Topsport- en/of opleidingsprogramma: skateboarden

Den Haag

ARJ Trainingen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

De Uithof
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Hofbad
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zwemmen

Nationaal topzeilcentrum Den Haag (CTO Metropool)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zeilen

RAC Hallen (CTO Metropool)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: skateboarden

Sportcampus Zuiderpark
Topsport- en/of opleidingsprogramma: taekwondo

Zuiderpark (CTO Metropool)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: beachvolleybal, curling

Den Helder

SportArts
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

Deurne

M.C. Deurne
Topsport- en/of opleidingsprogramma: motorcross

Deventer

IJsbaan De Scheg
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Dordrecht

Optisport Sportboulevard Dordrecht
Topsport- en/of opleidingsprogramma: shorttrack

Drachten

Zwemcentrum De Welle
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zwemmen

Ede

Hockeyclub Ede (vanaf begin januari)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zwemmen

Eindhoven

Kortonjo (CTO Zuid)     
Topsport- en/of opleidingsprogramma: poolbiljarten heren

Nationaal Zwemcentrum De Tongelreep (CTO Zuid)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: judo, schoonspringen, waterpolo academie, zwemmen, triatlon

Emmen

Schietsportcentrum Emmen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: schieten (LG/KKG)

Enschede

Crossfit Twente
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

IJsbaan Twente
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Ermelo

Nationaal Hippisch Centrum
Topsport- en/of opleidingsprogramma: dressuur, eventing, springen, paradressuur

Etten-Leur

ZUITNL The Sports Community
Topsport- en/of opleidingsprogramma: tennis

Gorinchem

Golfclub The Dutch
Topsport- en/of opleidingsprogramma: golf

Groningen

Sportcentrum Kardinge
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

TopsportZorgCentrum
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Haarlem

IJsbaan Haarlem
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Sportcentrum Kenamju
Topsport- en/of opleidingsprogramma: judo

Sporthal Kennemer Sportcenter
Topsport- en/of opleidingsprogramma: judo, turnen 

Heerenveen

AV Heerenveen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen

Epke Zonderland Turncentrum Sportstad Heerenveen (CTO Noord) 
Topsport- en/of opleidingsprogramma: judo, turnen dames en heren

Inline-Skatecentrum Sportstad Heerenveen (CTO Noord)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen, shorttrack

Thialf (CTO Noord)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: judo, langebaanschaatsen, shorttrack, autoracen

Heerhugowaard

De Praktijk
Topsport- en/of opleidingsprogramma: paralympisch triatlon

Hengelo

Twentebad
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zwemmen

Hoofddorp

Gym Hoofddorp
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsporten

Sportcomplex Koning Willem Alexander
Topsport- en/of opleidingsprogramma: synchroonzwemmen

Turnhal PAX
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen dames en heren

Houten

Body Business

Topsport- en/of opleidingsprogramma: hockey vrouwen

Kampen

KWC Kampen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: BMX

Landgraaf

Sporthal De Baneberg
Topsport- en/of opleidingsprogramma: worstelen

Lelystad

M.C. Flevoland
Topsport- en/of opleidingsprogramma: motorcross

Leusden

Theo Meijer Sport
Topsport- en/of opleidingsprogramma: karate

Naaldwijk

Indoor Atletiekhal Naaldwijk
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek

Nijmegen

SportQube
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen dames

Made

CK Active
Topsport- en/of opleidingsprogramma: autoracen

Medemblik

International Sailing Center Medemblik (ISC Medemblik)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: zeilen

Meierijstad

Handboogvereniging Landmans Unie
Topsport- en/of opleidingsprogramma: handboogschieten

Oostzaan

Mikes Gym Amsterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsport

Rotterdam

Atletiekbaan Nenijto
Topsport en/of opleidingsprogramma: atletiek

De Korte Sportinstituut

Topsport en/of opleidingsprogramma: judo

VOC Rotterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: cricket

Zwemcentrum Rotterdam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: waterpolo, zwemmen

Schiedam

TTV Scyedam
Topsport- en/of opleidingsprogramma: tafeltennis

Sittard-Geleen

Atletiek indoor en outdoor accommodatie Sittard-Geleen
Topsport- en opleidingsprogramma’s: (para)triatlon

Tom Dumoulin Bikepark (NTC Sittard)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: triatlon

Trainingshal Watersley Sport & Talentpark (NTC Sittard)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: mountainbike, triatlon

Zwembad de Nieuwe Hateboer (NTC Sittard)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: triatlon

Tilburg

T-Kwadraat/IJssportcentrum Tilburg
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen, ijshockey dames

Uden

SIS Billiards Experience Center
Topsport- en/of opleidingsprogramma: biljart

Utrecht

Nationale Denksportcentrum Den Hommel
Topsport- en/of opleidingsprogramma: bridge

SB Gym
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsport

SV Kampong
Topsport- en/of opleidingsprogramma: hockey

Turn4U
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen

UKV de Halter
Topsport- en opleidingsprogramma worstelen

Vechtse Banen
Topsport- en/of opleidingsprogramma: langebaanschaatsen, shorttrack

Vught

Golfclub Bernardus (Cromvoirt)
Topsport- en/of opleidingsprogramma: golf

Wagenborgen

Fitnesscentrum Performance
Topsport- of opleidingsprogramma: vechtsporten

Weert

Topsport Talentschool Het College
Topsport- en/of opleidingsprogramma: handboogschieten

Wijchen

FCV Wycross
Topsport- en/of opleidingsprogramma: BMX

Zeist

KNZB Bad Zeist  
Topsport- en/of opleidingsprogramma: waterpolo dames en heren

Zevenbergen

Superpro Sportcenter
Topsport- en/of opleidingsprogramma: vechtsport

Zoetermeer

Gymworld
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen

HKS Zoetermeer Westerpark 
Topsport- en/of opleidingsprogramma: handboogschieten

Indoor atletiekhal Ilion
Topsport- en/of opleidingsprogramma: atletiek

Silverdome Zoetermeer
Topsport- en/of opleidingsprogramma: curling 

Zwijndrecht

O&O Turnhal
Topsport- en/of opleidingsprogramma: turnen heren